You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

1-й етап Кубку України SHOTGUN MONSTERS


В практичній стрільбі в Україні є два головних змагання: Чемпіонат України та Кубок України. Чемпіонат країни проводиться, як правило, наприкінці сезону — восени. Кубок України, на відміну від чемпіонату, складається з декількох матчів (етапів) і проводиться протягом року.


Кубок України 2017 року пройде в три етапи: перший етап 22-23.04.2017, другий етап 03-04.06.2017, третій етап 15-16.07.2017. Третій етап є фінальною частиною і саме після неї буде визначено володаря кубку в кожному класі зброї.


Разом з тим, для популяризації цієї стрілецької події, підвищення привабливості матчу для спонсорів, іноді, статус етапу Кубку України присвоюється відомим брендовим змаганням. Так, перший етап носить назву Shotgun Monsters. Цей матч проводиться вже третій рік поспіль, автором ідеї та незмінним директором є Владислав Збаранський. В оргкомітет “Монстрів” в різні роки входили: Віталій Педченко, Сергій Стрельцов, Віктор Нагорний, Дмитро Семенюк та інші.


Також приємно відмітити, що всі етапи Кубку України завжди знаходять потужну підтримку серед національних збройових компаній. Так, ексклюзивним партнером проведення Першого етапу Кубку України 2017 стала мережа збройових магазинів ІБІС. Соціально-спортивна діяльність компанії ІБІС є невід'ємною складовою її корпоративної політики, що не може не викликати повагу всієї стрілецької спільноти. Крім того, з цього року ІБІС започаткував програму підтримки окремих спортсменів топ-дивізіону стрільців ФПСУ з рушниці. Першим учасником цього проекту став відомий український спортсмен Віталій Педченко.


Отже, 22 квітня 2017 року чекаємо учасників та глядачів в Секторі динамічної стрільби ССК Практика (с. Капітанівка, Києво-Святошинський район). Нагадуємо, що вхід глядачам є абсолютно вільним, але вони повинні обов'язково мати захисні окуляри. Додаткову інформацію про матч можете отримати за посиланням. Чекаємо на Вас !