You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

7РУБІЖ - сучасний тир під відкритим небом


В цьому році під Києвом відкрився новий стрілецький об'єкт 7РУБІЖ і ми дізнались деякі подробиці. До вашої уваги інтерв'ю з одним з учасників команди 7РУБІЖ -  Сергієм Мендусом. 

Що таке 7РУБІЖ ?

Передусім, це універсальний стрілецький майданчик який обладнаний сучасними мішенями для всіх видів динамічної стрільби з пістолету, карабіну та рушниці. Одночасно, 7РУБІЖ має альтанку з необхідним устаткуванням для проведення майстер класів та семінарів зі стрільби, курсів екстреної медичної допомоги, або й просто активного відпочинку в максимально зручних умовах. 7РУБІЖ поєднує в собі якісне стрілецьке обладнання і комфортні умови для вашого дозвілля. Хто є ваші потенційні клієнти? На кого розрахований 7РУБІЖ?

В нас немає жодного таргетування гостей, наш об'єкт відвідують як професійні стрільці так і люди які вперше тримають зброю в руках. Крім того, 7РУБІЖ не рідко орендують для проведення занять з тактичної медицини та курсів самооборони. Ми зосереджені на наданні безпечних, сучасних та зручних умов для наших гостей і ми раді бачити кожного нашого клієнта.Яке стрілецьке обладнання ви використовуєте?

Всі металеві мішені які ми використовуємо закуплені нами в українського виробника, що постачає обладнання для окремих силових підрозділів СБУ, МВС та ЗС України. Кожна мішень проходить тестування і відповідає 4 класу бронезахисту. Пару років тому ці мішені тестувались командою ZPGroup та використовувались на Фінальному етапі Кубку України з практичної стрільби. Окремо хочу зупинитись на рухомих мішенях типу Texas Star. Це не дуже розповсюджена в Україні мішень через її ціну та складність виробництва, оскільки окрім загальних вимог, що висуваються до рухомих мішеней, Texas Star потребує точного балансу між всіма рухомими елементами. В нашому розпорядженні є дві зірки, що додає незабутнього фану новачкам, а досвідченні стрільці можуть вдосталь потренуватись з цим унікальним обладнанням.Стосовно іншого металу то 7РУБІЖ має в своєму асортименті всі типи мішеней для динамічної стрільби як за правилами IPSC так і за стандартами IDPA. Поппери, металеві тарілки, швидко відновлювальна система Bianchi, поясні мішені, дуельні мішені, тощо. Також в нас завжди є в наявності всі види паперових мішеней для кульової стрільби з пістолету та карабіну.Що ви можете запропонувати новачку в стрільбі? 

Це залежить від того що конкретно бажає наш клієнт. На рубежі завжди присутній інструктор з безпеки і він може провести базове заняття для всіх бажаючих. Якщо в людини є досвід користування зброєю тоді ми можемо запросити профільного інструктора з відповідною кваліфікацією і організувати заняття з будь-якої стрілецької дисципліни. Передусім ми орієнтуємось на побажання наших клієнтів. Чи може 7РУБІЖ чимось здивувати досвідчених стрільців?

Ідея нашого тиру на відкритому повітрі полягає в тому щоб створити умови які не просто відповідають вимогам світових стандартів, але й перевищують їх. Нещодавно на нашому рубежі свій майстер клас проводив чемпіон світу з практичної стрільби Kim Leppänen (Фінляндія) і пан Kim зауважив що він ще ніколи не бачив такого комфортного місця для проведення стрілецьких занять. 7РУБІЖ планує і в подальшому запрошувати стрільців світового топ-рівня для проведення майстер класів та семінарів, так що слідкуйте за нашими анонсами. Які опції ви маєте для заходів не пов'язаних зі стрільбою?

7РУБІЖ ідеально підходить для проведення семінарів з тактичної медицини та самооборони без зброї, оскільки під нашою альтанкою зручно проводити теоретичну частину, а сам майданчик дозволяє змоделювати та відпрацювати фактично будь-яку екстремальну ситуацію що може включати світлошумові ефекти та тематичні декорації. Тому наш майданчик з радістю орендують інструктори з надання невідкладної медичної допомоги та спеціалісти з самооборони.Де ви знаходитесь та як до вас потрапити?

Найпростіший спосіб це сконтактувати з нами телефоном 067 590 67 67 або через Facebook. Ми знаходимось в с. Капітанівка (траса Київ-Житомир), вул. Лісова 1-Г. Це приблизно 15 хвилин автомобілем від станції метро Академмістечко. Будемо раді бачити наших гостей і запевняємо що ви будете задоволені співпрацею з нами. 


Додаткова інформація про 7РУБІЖ

Телефон 067 590 67 67

Facebook

Instagram


Наші партнери:

АТA GEAR

M-TAC

Arsenal 911

Gunbroukraine

DVC-Ukraine

ABRAMS

Всеукраїнська спілка парамедиків

Інформаційна підтримка Z&P GROUP