You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Де шукати інформацію власнику зброї


Інформація власнику зброї

Одною з проблем з якою стикається кожен стрілець є критична недостатність актуальної інформації. Це стосується майже всіх питань пов’язаних як з практичною стрільбою так і стрілецьким спортом взагалі.

Отже, спробуємо зрозуміти які джерела можуть надати вам максимально повну, об’єктивну та корисну інформацію, щодо тренувань по практичній стрільбі, тюнингу та модифікації зброї, сучасній стрілецькій амуніції, тощо. Для цього пропонуємо розглянути чотири основних інформаційних джерела: сайти, блоги, форуми та соціальні мережі.

Профільні (збройові) сайти.

В більшості випадків шукаючи сайти на стрілецьку тематику ви наштовхнетесь на збройові магазини, які розміщують на своїх сайтах статті на різні теми пов’язані зі зброєю. Проте сайт магазину покликаний бути інструментом продажу товару, а тому вся інформація загострена саме на це і знайти щось корисне для стрільця-практика досить важко. Іноді сайти збройових магазинів доповнюють інформацію про той чи інший екземпляр зброї коротким оглядом або навіть відеороликом присвяченим цій моделі. Проте, подібні огляди, як правило, містять лише інформацію про технічні характеристики зброї та її балістичні властивості, що не є особливо цінним для того хто шукає відповіді на запитання саме по практичній стрільбі.

Таким чином, до перелічених сайтів треба звертатись лише коли вас цікавлять технічні відомості про конкретну модель зброї, її вартість або щось подібне. Інформації необхідної для практичної стрільби, скоріш за все, ви там не знайдете.

Сайти на які варто звернути увагу:

Українська Асоціація Власників Зброї

Double Alpha Academy (eng)

Hot Range (укр)


Блоги.

На сьогоднішній день блоги є мабуть найпопулярнішим різновидом інтернет-сторінок. Блогами зараз називаються навіть сайти які за своїм визначенням не являються блогами, оскільки першочергово під блогом розумілось ведення конкретною людиною інтернет-щоденника на вузьку специфічну тематику. Зараз мульти-блоги розміщуються на будь яких корпоративних сайтах і таким чином організації намагаються притягти увагу до свого ресурсу. Проте ми в даному випадку розглянемо саме блоги в класичному розумінні, тобто сайти які ведуться однією людиною або невеликою групою людей та весь контент яких пов’язаний вузькою темою, в нашому випадку практичною стрільбою.

Головним плюсом блогів є те, що його авторами є одна людина, або невелика група людей які є фахівцями теми якій присвячено блог. У зв’язку із цим більшість інформації буде актуальною та цікавою. На таких сайтах ви не знайдете відверто рекламного контенту, а прочитаєте думки спеціалістів на цікаві для вас теми.

Проте, вказана чеснота блогів є одночасно і їх головною вадою. Оскільки той фактор, що над створенням контенту працює всього декілька людей, призводить до того, що наповнення інформацією проходить доволі повільно, а на створення серйозного блогу можуть піти цілі роки. Отже вишукуйте блоги на теми які вас цікавлять, створюйте власні блоги і ви будете забезпечені якісною, цікавою інформацією.

Блоги, що присвячені динамічній стрільбі:

Practical Shotgun (eng)

Practicarms (укр)


Форуми.

Інформаційне наповнення форумів здійснюється цілими інтернет спільнотами. Тому інформації на таких ресурсах найбільше з усіх перелічених варіантів. Проте через те що дописувачі на форумах не завжди компетентні в певних питаннях, то в наслідок цього значно страждає якість таких матеріалів. Проте форми, безумовно, є найбільшими інформаційними джерелами, але ця інформація потребує серйозної “фільтрації” та критичного ставлення з боку читача.

Отже, форум є умовним лідером серед інформ-джерел, але через недосконалість “колективної творчості”, знайти потрібну інформацію іноді просто не можливо.

Форуми на стрілецьку тематику:

Global Village (eng)

Українській стрілецький форум


Соціальні мережі.

На сьогоднішній день практично всі соціально активні люди мають свої сторінки у Фейсбуці. Завдяки чому підписавшись на стеження за конкретною людиною чи корпоративною сторінкою ви гарантовано будете в курсі останніх подій. Але нюанс в тому, що цікавої саме для вас інформації ви можете просто не дочекатись, або елементарно пропустити її, оскільки соціальні мережі не мають на меті систематизацію інформації, а просто є інструментом для її поширення.

Сторінки різних стрілецьких спільнот в соцмережах:

Z&P Group

11% - символ тих, хто підтримує володіння зброєю

Зброярство по-Львівськи

ССК Практика

ССК Дніпро

USA Practical Shooting


Запропонуйте свої сайти, які б ви хотіли порадити нашим читачям і ми додамо їх у наш перелік ;)