You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Практична стрільба

GAME PLAN


GAME PLAN

Game Plan (GP) — це алгоритм дій стрільця під час виконання вправи, який він вважає оптимальним для отримання кращого результату. Складення вірного GP є важливою складовою успішного виступу на змаганні з практичної стрільби. Отже, як скласти GP який не буде переобтяжений складними елементами, але одночасно буде ефективним ?

Запорукою вдалого GP є три складові:

- дотримання основних правил складення GP;

- застосування знань отриманих емпіричним шляхом під час тренувань;

- врахування індивідуальних особливостей стрільця і його стрілецьких навичок.


Основні правила складання гейм плану

Простота.

Гарний Game Plan — простий Game Plan. Не ускладнюйте GP без вагомих причин, це підвищить ризик помилки на вправі.

Незмінність.

Складайте GP помірковано, а коли склали виконуйте. Якщо ви створили GP, а перед самим виконанням вправи вам захотілось щось змінити, краще не робіть цього. В більшості випадків це призведе до помилок на вправі.

Менша кількість стрілецьких позицій.

Намагайтесь скласти GP який буде містити найменшу кількість стрілецьких позицій. Кожна додаткова стрілецька позиція збільшує час виконання вправи і погіршує ваш результат. Проте не слід зловживати цим правилом, стрілецька позиція має дозволяти гарантовано вражати обрані мішені.

Заряджання зброї під час руху.

Бажано не витрачати час на статичне заряджання зброї. Ідеальне виконання вправи це коли стрілець знаходиться в постійному русі і зупиняється лише для ураження групи мішеней.Врахування центру ваги.

Коли рухаєтесь по вправі, коли відстрілюєте групу мішеней, коли виконуєте будь-які маніпуляції зі зброєю чи обладнанням на рубежі — враховуйте центр вашої ваги. Коли ви зупинились, а після цього хочете продовжити рух це набагато легше зробити коли маса тіла переміщена в напрямку майбутнього руху.

Найкоротша траєкторія.

Обирайте найкоротшу траєкторію руху. Будьте особливо уважні на вправах які потребують багаторазового повернення в одну частину вправи.

Нові стрілецькі елементи.

Не намагайтесь робити те чого ви не вмієте. Не використовуйте на вправі стрілецькі прийоми якими ви володієте не впевнено. Не експериментуйте на матчі, для цього існують тренування.Стрільба в русі.

Це складний елемент. Стріляйте в русі лише якщо добре вмієте це робити. Крім того, стрільба в русі заради самої стрільби в русі це абсурд, стріляйте заради результату. Результат практичної стрільби це вражені мішені за найкоротший час. В більшості випадків статичне ураження мішеней демонструє не гірший, а іноді навіть кращий результат ніж стрільба в русі.

Тренінговий таймінг.

Відтаймінгуйте під час тренувань всі елементи які можуть виконуватись у декілька способів. Використовуйте цю інформацію під час складення GP.

Індивідуальність.

Через особливість будови тіла, різний фізичний стан, рівень стрілецької майстерності та інші фактори, оптимальний GP для різних людей може бути відмінним. Це нормально, ми всі різні.ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО

Всі правила, окрім цього, мають виключення.