You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Практична стрільба

Халепи, що трапляються на шляху стрільця-практика


Якщо ви багато і наполегливо тренуєтесь, але все ще не бачите омріяного результату, не засмучуйтесь. Нижче ми навели декілька прогнозованих негараздів на шляху стрільця-практика. Коли один з них вас спіткає, знайте: Ви вже дуже близько до перемоги.

Підвела зброя

Практична стрільба містить в собі технічну складову. Надійність зброї відіграє не меншу роль ніж майстерність самого стрільця. І як ми знаємо, проблеми зброї - проблеми її власника. Не можливо мати стовідсоткову гарантію від негараздів з вашою рушницею. Тому, по-перше, будьте готові до ремонту зброї в умовах стрільбища, а по-друге, підготуйтесь витримати цей неприємний поворот подій психологічно. Таке трапляється. Продовжуйте ваш шлях.


Перше DQ

Дискваліфікація дуже неприємна річ. Перша дискваліфікація неприємніша вдвічі. Будьте уважні на вправі, усвідомлюйте та контролюйте свою поведінку, безпека при поводженні зі зброєю понад усе. Якщо ж DQ трапилось - засмучуйтесь, але не сильно. Переважна більшість досвідчених стрільців мають одну DQ в своїй практиці, головне щоб ця дискваліфікація була для вас останньою. Іншими словами, DQ це ще одна сходинка на шляху до перемоги.


Майстерність у новеньких зростає швидше

Як не дивно, але це правда. Стрілець який сьогодні починає займатись практичною стрільбою прогресує набагато швидше ніж стрільці що починали десять років тому. Це пов'язано із загальним розвитком стрілецького спорту та великою кількістю інформації про стрільбу в мережі. Прогрес це нормальне явище для будь якого напрямку життєдіяльності, що розвивається. Нехай це стане додатковим стимулом для ваших тренувань.


Помилка судді

Буває. Але як сказав один відомий український стрілець: “Стріляти треба так, щоб навіть несправедливе рішення судді не вплинуло на ваш результат”. Проте не варто покладатись лише на випадок та свою майстерність - вчіть правила МКПС і контролюйте свої дії. Записуйте свої результати, фіксуйте ваше проходження на відео та вчіться обґрунтовано відстоювати свою позицію.


Катастрофічний результат після першої перемоги

Дуже цікава закономірність за якою ми спостерігаємо роками. Виключення трапляються, але дуже рідко. Стрілець, який вперше перемагає на змаганні, або посідає просто високе місце на яке він не розраховував, практично стовідсотково “зливається” на наступному матчі через психологічне навантаження. Ну що тут сказати, так буває. Можна хіба що пригадати вислів Кано Дзігоро: “Здобувши перемогу - не хизуйся, зазнавши поразки - не відступай”.


Всім успіху в новому стрілецькому сезоні 2017 і хай перемагають найсильніші.