You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Країна вікінгів кличе


Чемпіонат Північної Ірландії 2018

На початку травня 2018 року в Скарві відбудеться Чемпіонат Північної Ірландії 2018 з практичної стрільби з рушниці. Матч складатиметься з 18 вправ і включатиме близько 250 шротових пострілів. В 2017 році в Чемпіонаті прийняло участь близько 100 учасників. Ви можете переглянути результати цього матчу та відео зі стрільбища за посиланнями.


Організатори вважають матч чудовою можливістю перевірити свій стрілецький рівень перед Чемпіонатом Світу 2018 у Франції. Саме тому після завершення матчу (7 травня) буде проведено тренувальний захід на вправах Чемпіонату, тобто в учасників буде чудова нагода відразу попрацювати над помилками і поспілкуватись з іншими спортсменами.

Детальна інформація про матч, реєстрація, порядок перевезення зброї, контактна інформація знаходиться за посиланням. Крім того, один з співорганізаторів матчу повідомив нам про можливість включити за необхідності всіх українських стрільців в один сквод.


Декілька ключових моментів на які варто звернути увагу:

- з мірквань екологічності на Чемпіонаті дозволено використовувати тільки волокнисті пижі. На матчі можна буде придбати набої Cheddite Universal Trap 28g.

- в Північній Ірландії заборонені стволи для гладкоствольних рушниць коротші за 24 дюйми (60,96 см).

- всі необхідні документи, що перелічені на сайті бажано надіслати організаторам не пізніше грудня 2017, оскільки вони будуть виготовляти спільний дозвіл на провезення зброї для кожної національної команди.

Всю інформацію обов'язково треба уточнити в організаторів матчу.


Сторінка матчу у Фейсбук.

Повна інформація про змагання за посиланням.

© Джерело фотографій.