You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Кубок Дніпра 2017 - рушниця


1-2 квітня 2017 на тренувальній базі ССК Дніпро та ССК Практика Дніпро в с. Підгороднє відбувся відкритий Кубок Дніпра з практичної стрільби з рушниці. Матч отримав акредитацію Федерації практичної стрільби України та був внесений до офіційного календаря Міністерства молоді і спорту України. В матчі прийняло участь 47 учасників з 8 регіонів України.


Всі хто взяв участь в змаганні відмітили високий рівень організації матчу, неповторність запропонованих вправ та комфортну атмосферу, що панувала на стрілецьких майданчиках. Змагання складались з восьми окремих вправ, що передбачали стрільбу як шротом так і кульовими, і картечними набоями.


Для стрільців, що вперше відвідали матч у Дніпрі, сюрпризом стала кількість рухомої мішенної обстановки, достатньо великі дистанції для стрільби з рушниці та масштабність окремих рубежів. Проте все це, беззаперечно, додає неповторність всім дніпровським змаганням МКПС.


Приємним є той факт, що цілий ряд українських компаній прийняли активну участь в проведенні матчу. Так спонсорську допомогу надали: компанія Nitecore Україна, Хамелеон, Tasmanian Tiger та інтернет - магазин стрілецького спорядження Hot Range. Перелічені бренди сформували чудовий призовий фонд для всіх призерів Кубку Дніпра, а Hot Range привітав всіх учасниць класу Леді. Інформаційну підтримку, окрім нашого сайту, здійснював збройовий ресурс Guns.UA


На останок хочемо подякувати ССК Практика Дніпро та ССК Дніпро за організацію справжнього стрілецького свята. А також, поздоровити переможців Кубку: Пахомов Олег (м. Київ), Шимченко Олександр (м. Харків), Замерець Олександр (м. Кременчук), Кузьмін Денис (м. Дніпро). До нових зустрічей.

Фото джерело

Відео джерело