You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Кубок Дніпра 2017 - рушниця


м. Дніпро має одну з найпотужніших стрілецьких спільнот в Україні. Федерація практичної стрільби представлена в місті двома стрілецькими спортивними клубами: ССК Дніпро та ССК Практика-Дніпро. Стрільці обох клубів багато разів посідали найвищі сходинки всеукраїнських змагань з практичної стрільби. Одночасно згадані клуби відомі всім шанувальникам практичної стрільби як гарні організатори неперевершених стрілецьких змагань. В цьому році ССК Практика-Дніпро та ССК Дніпро спільно проведуть сім матчів з практичної стрільби з рушниці та карабіну. Серед змагань будуть матчі як регіонального так і всеукраїнського значення.


Відкриватиме сезон в Дніпрі матч з практичної стрільби з рушниці Кубок Дніпра 2017, що відбудеться 1 та 2 квітня цього року. Змагання складатимуться з восьми вправ на 119 пострілів. Заплановані 8 вправ передбачатимуть необхідність використання трьох типів набоїв: шріт, картеч та куля, кількість учасників на матчі обмежена 40 місцями в чотирьох стрілецьких групах. Традиційно реєстрація на участь у матчі проходить достатньо жваво. Подати заявку можна за посиланням.


Окремої уваги потребує стрільбище де триватимуть стрілецькі перегони. Справа в тому, що в минулому році дніпровські стрільці змінили місце своєї дислокації та зараз тренуються і проводять змагання в с. Підгороднє — карта. На стрільбищі доступні серйозні дистанції (понад 150 м.), що робить його дуже привабливим для кульової стрільби. Тому, окрім всього іншого, матчі в м. Дніпрі є можливістю для всіх стрільців протестувати свою кулю 12 калібру на дальніх мішенях.


Оргкомітет матчу складається із досвідчених організаторів та спортсменів, що гарантує учасникам цікаві вправи, чіткий таймінг проходження матчу, об'єктивність і неупередженість суддівства. Директором матчу став президент ССК Дніпро Вадим Ярцев, головним суддею є керівник ССК Практика-Дніпро Ігор Загурний, а за підрахунок результатів відповідає Василь Павлов.


Інформаційним партнером матчу виступає Z&P Group та портал Guns.ua. Спонсорську підтримку забезпечує інтернет - магазин стрілецького спорядження Hot Range та компанії: Nitecore Украина, Хамелеон, Tasmanian Tiger. В разі виникнення додаткових запитань до організаторів просимо дзвонити за телефонами: 0684013111 Вадим Ярцев, 0673835203 Ігор Загурний або відвідати сторінку змагання на форумі. Бажаємо організаторам провести чудовий матч, а всім стрільцям радимо не зволікати з реєстрацію та обов'язково відвідати Кубок Дніпра 2017 з практичної стрільби з рушниці — бо він того вартий !