You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Кубок України - 2-й етап м. ДНІПРО


4 червня 2017 року в с. Підгороднє на тренувальній базі ССК Дніпро та ССК Практика-Дніпро пройде другий етап Кубку України з практичної стрільби з рушниці. В матчі зможуть приймати участь члени та кандидати МКПС, ВФПСВС, а також члени стрілецьких клубів за рекомендацією їх керівників. Більше інформації про матч, а також реєстраційна форма за посиланням.


Нагадаємо, що відповідно до положення про Кубок України ці змагання проводяться в форматі Ліги (п.п. 6.1.6 правил МКПС). Тобто матч складається з трьох окремих змагань (етапів) які пройдуть в Дніпрі та Києві. Перший етап вже відбувся в квітні цього року, а фінал пройде 15 липня 2017. Переможці Кубку будуть визначені саме за результатами всіх трьох етапів.


Зуважте на те, що реєстрація на другий етап Кубку України триває лише до 28 травня 2017, стрільці які не пройдуть відповідну процедуру до участі в матчі допущені не будуть. З приводу будь-яких запитань, щодо проведення змагань ви можете зв'язуватись з представниками організаційного комітету: Вадим Ярцев (директор матчу) та Ігор Загурний (головний суддя матчу).


Отже, не пропустіть одну з найяскравіших подій стрілецького року - Другий етап Кубку України з праткичної стрільби з рушниці. Відвідайте офіційну сторінку матчу та дізнайтесь більше. До зустрічі в Дніпрі !