You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Зброя та амуніція

Куля Практика 12 калібр


Куля Практика

Без перебільшення кулю Практика можна назвати найпопулярнішим набоєм серед українських стрільців. Причиною цього є її порівняно невисока ціна, як для кульового набою, а з іншої сторони, прийнятна стабільність бою на невеликих дистанціях.

Кульовий набій Практика було розроблено вітчизняним виробником компанією Тахо, спеціально на замовлення українських стрільців практиків. Як можна здогадатись із назви ініціатором виготовлення набою виступав ССК Практика. Основними відмінностями цього набою є використання невід'ємного пластикового стабілізатора та полегшеної кулі. Крім того, виробнику вдалось запропонувати ціну яка мінімум вдвічі була нижчою за імпортні зразки.

Проте переважна більшість наших стрільців, коли мова йде про стрільбу на дистанції більше 45 метрів, віддають перевагу кульовим набоям іноземного виробництва. Ми не могли пройти повз таку ситуацію та вирішили відтестувати кулю Практика на дистанції 50 метрів з використанням різних стволів та дульних звужень. Що в нас вийшло дивіться у черговому випуску нашого відеоблогу.

 

Огляди всіх відтестованих кульових набоїв дивіться у наступному відео (Rottweil, TAXO, RIO, Pionki, та інші)