You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Тренування по стрільбі

Мішені для холостого тренування


Ми вже торкались теми холостих тренувань коли розповідали про тренажер ZPG-2. Цей тренажер є основним обладнанням для відпрацювання навичок під час холостих тренувань, але не єдиним. Якщо ви серйозно підходите до тренувального процесу в домашніх умовах, вам варто виготовити мішені в які ви будете прицілюватись виконуючи вправи. Мішені можна виготовити зі звичайного картону вирізавши відповідні геометричні фігури.


Такі мішені значно підвищать реалістичність вашого тренування та зроблять його більш ефективним. До речі, картонні мішені, дуже зручно кріпити за допомогою двосторонньої липкої стрічки, але перед тим як використовувати таку стрічку, переконайтесь що вона добре від'єднується від шпалер. Шаблони для ваших мішеней ви можете взяти з додатку "B" до правил МКПС та роздрукувати їх на принтері. Радимо робити мішені різного розміру для імітації більшої або меншої дистанції. Також, для різноманіття, можна виготовити декілька штрафних мішеней. Коротше, все залежить від польоту вашої фантазії.


На цьому можна було б завершити, якби не цей набір мішеней для холостих тренувань на сайті магазину doublealpha.biz Погляньте на технологічність процесу виготовлення та асортимент цих мішеней.


Після цього ми ще трошки порились в інтернеті і з'ясували, що тема мішеней для холостих тренувань є зовсім не новою та має дуже цікаві рішення, від звичайних картонних наборів та самоклейних стікерів аж до спеціальних відеокліпів (!) на Ютуб. Ось пара ідей, що можуть бути цікавими нашим читачам.

Набір різних паперових мішеней для холостих тренувань.


А ось ідея від норвезьких стрільцтв-практиків що підійде всім власникам широких екранів. Більше інформації про стрілецьке ком'юніті з Норвегії можна знайти на їхньому сайті та Ютуб-каналі.