You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Перший матч 2017 Зимова Спека


Зимова Спека це коли ті котрі лишаються вдома несамовито заздрять тим хто все таки поїхав. Зимова Спека це час нагадати собі, що твоя зброя не ложка з олів'є, а рушниця. Зимова Спека це перший матч сезону 2017.

Андрій Охріменко (ліворуч) та Віталій Педченко (праворуч)


Перші змагання цього року від ССК Практика відбудеться 26 лютого в Секторі динамічної стрільби м. Київ. Передматч для організаторів та суддів можна відвідати у суботу 25.02.17. Реєстрація все ще триває за посиланням. Зимова Спека є не тільки першим матчем сезону, але й дебютним заходом для команди організаторів. Оргомітет складається з трьох досвідчених стрільців, які вже не перший рік займаються практичною стрільбою та мають досвід участі як в національних так і міжнародних змаганнях.

Олег Пахомов (верхній ряд ліворуч) - Дмитро Лякін (верхній ряд праворуч) - Ігор Литвиненко (нижній ряд)


Ігор Литвиненко, Олег Пахомов та Дмитро Лякін розробили для нас шість динамічних вправ, загальною кількістю у 80 пострілів. Детально вивчити брифінг можна за посиланням. На наш погляд всі вправи обіцяють бути цікавими та драйвовими.

Ігор Литвиненко (ліворуч) та Дмитро Лякін (праворуч)


Команду суддів матчу очолить досвідчений Вадим Коваль, а підрахунок результатів здійснюватиме суддя зі статистики Дар'я Чайка. В цілому на матч вже зареєструвалось близько тридцяти чоловік, тому на сьогодні лишається вже не так багато вільних місць.

Вадим Коваль (ліворуч) та невідомй суддя (праворуч)


І так, в останню неділю лютого зустрічаємось в Секторі динамічної стрільби, не забудьте рушницю і набої. А покищо наші поради по участю в змаганнях з практичної стрільби. 

Чекаємо на вас !


Головне фото