You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Пістолетник спробував дробовик


Всім хто стріляє пістолет за правилами МКПС добре знайомий Роберт Енг. Проте, в стрілецькій практиці цього хлопчини, ніколи не було дробовика, але завдяки Фейсбуку в нас з'явився шанс змінити це неподобство.

Так нам стало відомо, що Роберт їде до Чехії на пістолетну трійку MOS Summer 2017 і за щасливим збігом обставин в ці ж вихідні, і в цьому ж самому місці проходив матч з практичної стрільби з рушниці. Так з'явився план організувати дебют Роберта в світі дробовиків. Для цього я взяв додаткові набої та спланував все таким чином, щоб Роберт міг пройти матч в моєму скводі і з моєю рушницею.

Насправді, окрім пістолетного досвіду, Роберт неодноразово брав участь в змаганнях 3GUN, є досвідченим інструктором в своєму клубі та світі. Однак, це все ж таки був його перший матч з практичної стрільби з рушниці. Вам цікаво як все пройшло? Що ж, ось що сказав Роберт з цього приводу.

Найголовніше запитання, Роб, тобі сподобався перший матч з дробовиком?

Роберт: А бодай тобі, це був повний розрив! Траплялись речі яких я просто не міг очікувати. Так, дещо для мене не було новиною, проте це продовжувало дивувати мене.

Чи допоміг тобі твій пістолетний досвід в МКПС ?

Роберт: Послідовність ураження мішеней, спуск гачка, робота ніг — це все дуже і дуже схоже з пістолетом. Але дозаряджання дробовика це ще та морока. Ти кожен раз пхаєш в магазин 2 клятих набої замість 15!! Прицільна картинка в принципі схожа, але все ж таки я намагався стріляти дробовик як пістолет. Час від часу я робив недостатню вкладку і як наслідок синець на плечі.

Що тобі здалось найважчим в цьому матчі ?

Роберт: звісно це перезаряджання. Перезаряджати рушницю під час руху, при цьому пам'ятати про довжелезний ствол і оминати укриття це досить важко. Ще однією проблемою було пам'ятати про увімкнутий запобіжник. Я не маю такого клопоту з пістолетом в Серійному класі. Там ми просто вставляємо в кобуру пістолет перед вправою і не вмикаємо запобіжник. Також мені запам'ятались вправи з положенням готовності #3, коли твоя рушниця повністю розряджена, це також додає складності при виконанні вправи.Якою була твоя найкраща вправа на цьому матчі і що тобі сподобалось найбільше на цій вправі ?

Роберт: Мій найкращий результат був на 7 вправі, це було 82% від кращого результату з часом 9,71с. На цій карколомній вправі я вибив всі Альфи. І мені сподобалось надерти Стіва який дав мені свою рушницю для цього матчу! Крім того, ця вправа була більше схожа на пістолетну, що мені дуже сподобалось. Також не погано було наприклад на вправі 4 де я почував себе з дробовиком вже більш спокійно і комфортно.

Чи хотів би ти порекомендувати тим хто стріляє пістолет спробувати себе в рушниці ?

Роберт: Авжеж! Так само, як переходити з відкритого в інші класи і повертатись назад у відкритий, це може зробити їх кращими стрільцями. Фактично, я думаю, що рушниця зробить вас кращим стрільцем з пістолету оскільки вона дасть вам нове усвідомлення зброї. Ви будете бачити речі які ви не помічали до цього, наприклад ви набагато більше будете звертати увагу на положення вашого тіла, що важливо для управління віддачею.

Це твій перший і останній матч в рушниці ? Чи все ж таки ми побачимо тебе з дробовиком знов ?

Роберт: Зустрінемося обов'язково. Можливо, навіть, на Чемпіонаті Світу 2018 у Франції. До речі, я можу позичити твій дробовик через тиждень у Філісбурзі ? Дякую Стів за зброю, боєприпаси, допомогу в ході матчу та твоє запрошення приєднатися до чудової команди practical-shotgun.com

P.S. До речі, Роберт закінчив свій перший матч з дуже пристойним результатом на 28 місці (59,84%) з-поміж 47 учасників в класі Стандарт.


Переклад Z&P Group. Опубліковано з дозволу автора матеріалу - © practical-shotgun.com

© practical-shotgun.comви можете прочитати оригінальний текст Англійською мовою тут http://www.practical-shotgun.com/robert-engh-shoots-shotgun

© practical-shotgun.com ​​​​ — you can read the original article in English here http://www.practical-shotgun.com/robert-engh-shoots-shotgun