You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Зброя та амуніція

Пояс для практичної стрільби LOAD QUAD


LOAD QUAD

Найважливішим питанням підбору стрілецького спорядження, звичайно після придбання самої зброї, є визначення системи заряджання. Саме від способу заряджання буде залежати наскільки ефективно та надійно ви будете дозаряджати свою зброю. І коли мова йде про рушницю то на сьогоднішній день кращими зразками є пояси: LOAD TWO, про нього ми розповідали в минулому випуску, та LOAD QUAD. І саме цей пояс для практичної стрільби буде предметом сьогоднішньої публікації.

По своїй суті пояс LOAD QUAD є своєрідним продовженням розвитку поясів LOAD TWO, оскільки за основу взято той самий принцип попарного вертикального розміщення набоїв. І завдяки заряджанню по 4 набої система QUAD є більш швидкою за пояси LOAD TWO, проте поступається останнім в надійності та простоті заряджання при динамічних переміщеннях.

Через це досі не вщухають дискусії навколо того яка система заряджання є кращою для практичної стрільби. Проте сьогодні ми не будемо з’ясовувати що краще, а лише розповімо чому ми вирішили в цьому сезоні відкласти наші Chameleons та спробувати опанувати LOAD QUAD.

Крім того, про пояс для практичної стрільби LOAD QUAD ми будемо розповідати на прикладі нових поясів King competition products MSH4G3 (Фінляндія), а тому сьогоднішній випуск нашого відео-блогу є також своєрідним оглядом нового поясу для практичної стрільби.


І так до вашої уваги черговий випуск нашого відео-блогу: Пояс LOAD QUAD від King competition products.