You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Зброя та амуніція

Пояс для практичної стрільби LOAD TWO


LOAD TWO

Вже минуло п’ять років з моменту появи перших поясів LOAD TWO на змаганнях по практичній стрільбі в Україні. В ті часи практично всі стрільці перейшли на цей ефективний та зручний спосіб заряджання рушниці. Проте прогрес в розвитку стрілецької амуніції не зупинився на поясах LOAD TWO і вже буквально через пару років багато наших спортсменів відмовились від заряджання по два набої на користь LOAD QUAD.

Поява поясів для практичної стрільби LOAD QUAD потягла за собою суперечки та дискусії на стрілецьких формуах та в соціальних мережах з приводу того яка система є кращою для практичної стрільби. І остаточної думки з цього приводу знайдено не було, що на нашу думку свідчить про високий рівень ефективності обох цих поясів.

До самого кінця сезону 2015 ми використовували пояси LOAD TWO чеської компанії Chameleon. За весь час експлуатації ми не мали жодних проблем з цими поясами і вважаємо, що ця система заряджання є актуальною та конкурентною до сьогодні.

Проте, практична стрільба потребує перевірки всіх тверджень саме на практиці, оскільки результат досягнутий на багатьох змаганнях є кращим доказом слушності думки. Саме тому ми вирішили розпочати новий сезон 2016 з новими поясами системи LOAD QUAD та на практиці визначити, що є кращим особисто для нас.

Оскільки ця тема є достатньо об’ємною ми вирішили висвітлювати її у форматі відео-блогу. Для чого ми вже відзняли три випуски присвячених способам заряджання рушниці, а після того як ми достатньо попрацюємо з нашими новими поясами від компанії King Competition Products ми продовжимо розмову на цю тему.

І так до вашої уваги #1 випуск нашого відео-блогу на тему Пояс для практичної стрільби LOAD TWO.