You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Практична стрільба

Практична стрільба ПОЧАТОК


Якщо ви тільки купили свою першу зброю, а тим більше якщо ви тільки збираєтесь її купляти, відвідайте змагання з практичної стрільби в якості глядача. Просто дослухайтесь цієї поради, дізнайтесь коли найближчий матч і з'їздіть туди. Не забудьте захопити з собою захисні окуляри.

Для чого вам їхати на матч.

По-перше, краще один раз побачити в реальному житті ніж 100 разів у Ютубі. По-друге, саме там ви зустрінуте людей які вам залюбки нададуть повну і неупереджену інформацію про зброю, амуніцію, набої, тощо. Саме там ви можете, з дозволу власників, потримати в руках фактично будь-яку модель зброї вже заточену під практику. Головне не соромтесь підходити і запитувати досвідчених стрільців з приводу всього що вас цікавить. Даємо орієнтування: напівавтоматичні рушниці — Ігор Загурний, помпові рушниці — Віталій Педченко, марите рушницею з коробчатим магазином — Олександр Шимченко. Ну а якщо ви дівчина тоді шукайте Іру Загурну, вона розповість вам як стріляють в категорії Леді.

Ігор Загурний - Майстер спорту України міжнародного класу з практичної стрільби

Ігор Загурний - Майстер спорту України міжнародного класу

 

Віталій Педченко - Майстер спорту України з практичної стрільби

Віталій Педченко - Майстер спорту України

 

Олександр Шимченко - Майстер спорту України міжнародного класу з практичної стрільби

Олександр Шимченко - Майстер спорту України міжнародного класу

 

Іра Загурна - Чемпіонка України з практичної стрільби

Іра Загурна - Чемпіонка України з практичної стрільби


Що робити далі?

1. засвоїти правила безпечного користування зброєю,

2. прочитати кілька наших порад,

3. відвідати декілька тренувань з практичної стрільби і хутчіш брати участь у матчі.


Прочитайте правила практичної стрільби

Абсолютна більшість стрільців ігнорують цю пораду і звертаються до правил МКПС лише коли наскочуть на “власні граблі”. Якщо ви не знаєте правил, ви не знаєте своїх прав, а тому не можете ними скористатись. Якщо ви не користуєтесь вашими правами на ознайомлення з вправою, калібровкою поперів, тестування мішеней, контролю часу та кількості пострілів, подачі апеляції і багато іншого, це повністю ваш вибір, і виключно ваші проблеми. Коли ви програєте вашим суперникам всього декілька балів через власну необізнаність, фраза “А що так можна було?” вам не допоможе. Отже візьміть і прочитайте правила МКПС.


Вам не потрібно досягати певного стрілецького рівня для участі в матчі

Розповсюдженою помилкою є бажання дуже ґрунтовно підготуватись до свого першого матчу і показати високий результат. Поки ви не почали регулярно стріляти на змаганнях, ви не розумієте до чого вам треба готуватись. Матч це особлива атмосфера змагальності, кожна вправа виконується лише один єдиний раз, ви обмежені в часі підготовки до вправи, ви знаходитесь під постійним стресом і ще багато інших нюансів. Уявляючи в думках як буде проходити ваш перший матч, ви намагаєтесь навчитись плавати в басейні без води. Отже, вивчаємо кодекс стрільця, беремо рушницю, пояс, окуляри, навушники, набої і вперед на найближчий матч.


Холостіть

Більша частина (!) стрілецьких вмінь засвоюється на холостих тренуваннях. Що саме і як тренувати в холосту можете побачити в нашому органайзері просто зареєструвавшись на сайті.


Перша зброя і амуніція, скоріш за все, не буде ідеальною

Не витрачайте надмірну кількість часу на вибір першої зброї та амуніції. Якщо є гроші, купіть те чим користуються топ-стрільці, якщо бюджет обмежений, вислухайте поради досвідчених стрільців і купіть те на що вистачає грошей. Зрозумійте, амуніція, зброя (окрім рушниці Benelli M2) буде з часом змінюватись і вам доведеться купляти щось нове. Тому не погано купити відразу найкраще спорядження, але якщо не можете, не зациклюйтесь на цьому питанні, купіть те що можете.


Психологічна підготовленість

З самого початку занять практичною стрільбою візьміть за правило спокійно відноситись до всього, що на вас чекає в цьому спорті. Привчіть себе відноситись до стрільби як до цікавого захоплення. Спокійне ставлення до результату, суперників, перемог і поразок допоможе вам демонструвати найкращий результат на який ви тільки здатні. З іншої сторони психологічна накрутка по типу: “перемога або смерть” спалить ваші нерви буквально за кілька років занять практичною стрільбою. Ми бачили стрільців які не змогли вгамувати свої емоції і просто морально перегоріли. З часом такі люди лишають практичну стрільбу назавжди. Будьте розумніші і насолоджуйтесь стрільбою довгі роки.


Матч це тренування

Ви не раз почуєте фразу: “Матч це просто особливий різновид тренування”. Не можемо не погодитись з цим твердженням, але хочемо його доповнити. Матч це тренування проходження матчу. Матч це не місце для експериментів, матч це не час здобувати нові стрілецькі навички, матч це можливість продемонструвати все те, чому ви навчились на своїх тренуваннях. Беручи участь в матчі намагайтесь пройти його рівно, спокійно, без метушні і спроб стрибнути вище своєї голови. Саме тоді кожен новий матч у вас буде краще за попередній. Саме тоді матч перетворюється на окремий різновид тренування — тренування проходження матчу.

Наші поради по безпосередньому проходженню матчу за посиланням.