You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Пройдено перший етап Кубку


22 квітня в Секторі динамічної стрільби під Києвом минув Перший етап Кубку України 2017 з практичної стрільби з рушниці Shotgun Monsters. В матчі прийняло участь 66 учасників з дев'яти регіонів України. Команда організаторів запропонувала учасникам десять динамічних вправ на 141 постріл. В цілому вправи можна охарактеризувати декількома епітетами: швидкісні, бігові та іноді не дуже зручні для стрільців. Але при всьому цьому стрілецькі завдання мали достатнє розмаїття.


Вправа #1 була розрахована на всіх хто любить човниковий біг і швидкі спліти.


На вправі #4 стрільці опановували мистецтво відкривання збройової шафи.


Вправа #5 (з лівою дальньою тарілкою) вимотала не один кілометр нервів учасників.


Вправа #10 нагадала як треба швидко бігати по катакомбах.


Отже, завдяки злагодженій роботі суддів та хелперів, всі десять вправ промайнули непомітно. І після цього настав найочікуваніший всіма момент — кава і дружні бесіди, обговорення вправ і своїх помилок, зустріч нових і старих друзів.


За товариськими теревенями час промайнув непомітно і ось підступний (не знаємо чому підступний, але в цьому місці має стояти неочікуваний прикметник), отже, підступний Віталій Педченко запросив всіх на нагородження.


Всі учасники отримали зароблені місця, кожен за своїм результатом. Дніпровські стрільці забрали майже все золото Першого етапу. Так переможцями в своїх класах стали: Романов Костянтин, Торопцев Ігор, Кузьмін Денис та Іра Загурна в класі Леді-Стандарт. У відкритому класі переміг киянин зі стрілецького клубу Практика — Усіченко Олексій.


Вочевидь в такий оригінальний спосіб дніпровці запросили представників інших регіонів відвідати Другий етап Кубку України, що пройде в м. Дніпро 3 червня 2017 року. Реєстрація на цей матч уже давно відкрита за посиланням. Анонс чекайте незабаром на нашому сайті, оскільки ми є інформаційним партнером всіх Етапів Кубку України 2017.


Останнє за порядком, але не за значенням подяка партнеру Першого етапу Кубку України — Компанії ІБІС. Грошові сертифікати на 500, 1000 і 1500 гривень отримали всі призери кубку. Щира подяка від всіх учасників за підтримку нашого спорту !

Ну і як завжди ще раз вітаємо переможців і до нових зустрічей!