You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Практична стрільба

SAFETY AREA зона безпеки


Для чого на матчі SAFETY AREA

 

На перший погляд питання здається банальним та таким, що не потребує висвітлення в окремій статі. Проте запевнюємо вас, що це далеко не так і Safety area (SA) відіграє не останню роль в успішному проходженні матчу.

SA чимось нагадує холості тренування, тобто з одного боку ніхто не заперечує її важливість але мало хто приділяє їй належну увагу.

Більшість учасників перед початком матчу зосереджуються на розігріві і стоять в черзі на Hot Range. При цьому в SA практично завжди нікого немає, а справа в тому, що більшість того що ви збираєтесь робити на HR можна зробити в SA.

Спочатку розберемо що можна відпрацювати в SA до початку матчу.

Окрім обслуговування зброї, в SA можна виконати майже повноцінну холосту розминку (“майже” це тому що в SA заборонено брати в руки патрони, навіть холості). Справа в тому що 5-10 хвилин роботи з рушницею в SA “нагадають” вашим м'язам, рукам та тілу як утримується рушниця, як здійснюються маніпуляції із нею, переміщення та т.і.

Невеликий перелік того, що можна прокатати в SA:

  • прицілювання, вкладка, імітація пострілу;

  • стартові позиції 1, 2, 3;

  • переміщення зі зброєю ліворуч, праворуч, вперед, назад з наступною вкладкою;

  • переміщення з імітацією заряджання з наступною вкладкою;

  • нижній порт;

  • маніпуляції зі зброєю при відкриванні та активації будь-чого на матчі.

Така робота в SA може бути більш корисною ніж “розігрів” на HR, оскільки, в SA, як правило, мало людей і вам ніхто не заважатиме. Також, на відміну від HR, місця для імітації переміщення в SA значно більше. Відпрацьовані таким чином елементи вам дозволять відчувати себе більш впевненим на першій вправі та завдяки активній фізичній роботі знизити ваше передматчеве хвилювання.


Це щодо того, як і для чого відвідувати SA до матчу. Тепер розберемо, як можна скористатись зону безпеки в ході матчу.

На змаганнях не часто, але зустрічаються елементи які відпрацьовуються на тренуваннях дуже рідко, або й взагалі не відпрацьовуються. Класичний приклад це стрільба зі слабкої руки, але можуть бути й інші.

Так от, якщо такий елемент трапляється, то його відпрацювання в SA дозволить вам виконати цей елемент значно краще на вправі. В принципі в SA можна відпрацювати будь-що, якщо ви не зовсім розумієте/пам'ятаєте техніку виконання.

Головне при роботі в SA не поспішати, ваша задача нагадати тілу як треба виконувати певні дії, а не просто побігати зі зброєю. Відпрацьовуйте все в середньому темпі акцентуючи увагу на важливих моментах: фіксація зброї при переміщенні, імітація заряджання, момент прицілювання та пострілу, тощо.


На останок хочемо вас застерегти і порадити перед роботою в Safety Area залишити ВСІ ваші набої поза межами зони безпеки, оскільки торкання набоїв в SA це безапеляційна дискваліфікація з матчу.