You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Самооборона зі зброєю коротко про головне


Якщо ви придбали вашу помпову рушницю, або іншу вогнепальну зброю, виключно для захисту себе і своїх близьких та хочете якнайкраще підготуватись до цього, радимо вам зробити декілька наступних кроків. Вони не тільки допоможуть вам захистити себе і своїх близьких, а й підвищать шанси не бути притягнутим до кримінальної відповідальності після застосування вогнепальної зброї.

Частина 1. Адвокат.

Спершу шукаємо адвоката. Саме так — адвоката, не курси самооборони, не тактичний ліхтарик, не камуфльовані штани, а адвоката. І чим кваліфікованішим буде ваш адвокат тим краще для вас.

Якого адвоката обирати то вже ваша особисто справа, але все ж таки не погано з'ясувати в нього наступне. Стаж роботи, тобто коли він отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю. Досвід роботи в правоохоронних органах, бажано на посаді слідчого. Дуже не погано якщо він має досвід розслідування справ проти життя та здоров'я особи.

Після того як ви знайшли адвоката якому ви довіряєте, укладіть з ним договір про надання правової допомоги, попросіть зробити вам пару засвідчених копій, також візьміть декілька візиток, запишіть всі його телефони, дайте ці контакти вашим родичам та знайомим. Домовтесь з адвокатом, що він приїде до вас відразу після того як він вам знадобиться. Також не погано, якщо він має колегу який його може замінити на випадок непередбачуваних обставин в наслідок яких він не зможе з'явитись.

Після цього розкажіть адвокату про всі ваші уявні самооборонні ситуації, розкажіть де ви зібрались оборонятись, що ви конкретно плануєте робити і в яких випадках. Уважно вислухайте адвоката. Розробіть оптимальний алгоритм ваших дій в кожній окремій ситуації. Це все.


Частина 2. Зброя та амуніція.

От тепер ваш час настав. Купуємо зброю, тактичний обладунок, ліхтарі та балістичні окуляри з активними навушниками. Поради давати не будемо, по-перше подібної інформації в інтернеті більш ніж достатньо, а по-друге, підготовка до самооборони то цікава і захоплива гра. Насолоджуйтесь.


Частина 3. Вчимось стріляти.

Знаходимо осередки де збираються стрільці вашого регіону і їдемо на тренування. Вам щонайменше треба навчитись займати стрілецьку стійку, виносити зброю на лінію прицілювання, вражати статичні мішені, стріляти із-за укриття. Після цього підтримуйте свої навички холостими заняттями вдома та хоча б один раз на два місяці їздить на стрільбище.

Чудовою практикою для кожного власника зброї є участь в змаганнях зі стрільби. І тут не стільки важливо за якими правилами проходять ці змагання, скільки досвід використання зброї в стресовій ситуації. Тому не ігноруйте таку чудову можливість попрактикуватись і спробуйте себе в змаганнях зі стрільби.


Частина 4. Самооборона.

Ви маєте бути тверезим завжди коли збираєтесь використовувати зброю. Тобто ви маєте бути тверезим завжди.

Якщо вам довелось застосувати зброю дійте так як було сплановано вами і вашим адвокатом.

Намагайтесь уникати ситуацій в яких вам доведеться застосовувати вогнепальну зброю в умовах реального життя.


Postscript

Ми не мали на меті залякати вас або змусити відмовитись від ідеї захисту власного життя зі зброєю в руках. Ми щиро вітаємо людей які бажають долучитись до світу збройової культури. Ми поважаємо людей які хочуть вміти самостійно захистити себе і своїх рідних.

Проте, ми часто бачимо як зброя та її використання в цілях самооборони висвітлюється як цікава та захоплива пригода. Одночасно, можливі негативні наслідки використання зброї замовчуються, як такі що не потребують уваги споживача. Проте, кожна дія має наслідки і кожна проблема має вирішуватись комплексно, тобто варто пам'ятати не лише про те як застосувати зброю в реальному житті, але і те що після цього може бути.


Головне фото 1 - джерело

Головне фото 2 - кадр кіновільму To Kill a Mockingbird