You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Тренування по стрільбі

Стрілецький семінар 16.07.16 Київ


16.07.16 Київ

16 липня в Секторі динамічної стрільби СК Практика нами буде проведено єдиний в цьому році семінар з практичної стрільби по темі: “Способи і техніка переміщень з рушницею на короткі та середні дистанції без заряджання.”

В ході семінару будуть розглянуті наступні навчальні блоки:

  • - Основні способи переміщення на короткі дистанції без заряджання зброї.
  • - Технічні нюанси різних способів переміщення на короткі дистанції без заряджання зброї.
  • - Основні способи переміщення на середні дистанції без заряджання зброї.
  • - Технічні нюанси різних способів переміщення на середні дистанції без заряджання зброї.

Семінар розраховано на власників гладкоствольних рушниць які приймають участь в змаганнях з практичної стрільби МКПС. Ідея семінару належить Ігорю Загурному, який не тільки розробляв навчальні питання, але й декілька разів “прокатав” всю програму на своїх персональних тренуваннях в Дніпрі.

Такий підхід в розробці навчальних заходів дозволяє Zagurnyi & Portianko GROUP протестувати навчальний план на його збалансованість, інформативність та доступність для слухачів. На нашу думку тільки в такий спосіб можна найбільш ефективно використати таймінг заняття і не марнувати ані дорогоцінний час, ані увагу клієнтів.

Стрілецькі групи на наших семінарах формуються з розрахунку 3-4 особи на одного інструктора. Що також покращує ефективність заняття, оскільки, з однієї сторони семінар проводиться швидше і слухачі не втомлюються, а з іншої сторони кількість приділеного часу кожному конкретному учаснику збільшується.

Група в 3-4 чоловіки на одного інструктора, відповідно до нашого досвіду, є оптимальною, оскільки працювати з групою навіть в 5 чоловік на одного інструктора вже є дуже важкою задачею, не кажучи вже про групи у 8 або 10 чоловік, ефективна робота в цьому випадку є просто нереальною.

Отже, якщо ви регулярно берете участь в змаганнях з практичної стрільби, а вашою метою є розвиток стрілецьких навичок - радимо відвідати семінар 16 липня 2016.

Реєстрація та детальна інформація за посиланням. З приводу будь яких питань пишіть p.portianko@gmail.com

Не зважайте на те, що квота семінару вже заповнена — записуйтесь в лист очікування оскільки хтось із учасників може знятись з реєстрації. Крім того, якщо в листі очікування сформується достатня група то ми проведемо семінар повторно вже 17 липня.