You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Зброя та амуніція

Таємниця подряпини на правій лінзі стрілецьких окулярів


Подряпина на стрілецьких окулярах

 

Окуляри одна з найважливіших речей в екіпіровці будь-якого стрільця. А в практичній стрільбі, яка пов'язана з постійним рухом, від зручності стрілецьких окулярів може залежати результат виконання вправи. Окуляри які не надійно утримуються на обличчі, або частково перекривають огляд та т.п. можуть значно погіршити ваш результат.

Проте мова зараз піде не про модельний ряд та критерії вибору окулярів, а про їх зберігання.

Якісні стрілецькі окуляри річ не лише корисна але й недешева. Тому я намагаюсь з ними поводитись обережно щоб не попсувати лінзи або загальну конструкцію. Проте все таки, час від часу, мої окуляри псуються і мені доводиться купувати нові.

Раніше, коли я ставився до окулярів менш відповідально, вони ламались значно частіше і мені доводилось їх змінювати не один раз на рік. Проте останнім часом я намагався дуже прискіпливо експлуатував свої нові окуляри. Я завжди їх поміщав в додатковий чохол перед тим як покласти в основний футляр, я ніколи їх не клав будь де без без чохла, я протирав їх тільки спеціальною фіброю та т.і.

І дійсно таким чином мені вдалося їх проносити майже рік. Проте нещодавно я побачив чітку подряпину на правій лінзі. Це була не потертість, а саме подряпина на кшталт тих які виникають при контакті лінз з твердими предметами навколишнього середовища.

Після цього мені стало цікаво де я міг попсувати лінзу, адже я ніде і ніколи не залишав свої окуляри. І після того як я замислився над цим питанням я пригадав, що певна частина окулярів які в мене були до цього, і потім зіпсувались, також мали пошкодження саме на правій лінзі.

Якщо ви ще не здогадались, то я підкажу: ця подряпина і можливо подряпини на ряду попередніх окулярів виникла в наслідок потрапляння в них продуктів пострілу через вікно ствольної коробки моєї рушниці, адже воно розташовано в безпосередній близькості саме до правої лінзи окулярів.

Отже, якщо у вас з'явилось схожа проблема ви знаєте в чому таємниця подряпини на правій лінзі стрілецьких окулярів.