You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

То є Львів


Неспинний маховик розвитку практичної стрільби на Львівщині був запущений ще в 2014 році, коли хлопцю Юрію спало на думку придбати помпову гладкоствольну рушницю Hatsan Escort 12 GA та відправитись наступного року до міста Києва на черговий GUN OPEN DAY влаштований Українською Асоціацією Власників Зброї (УАВЗ). Саме там Юрій познайомився з відомим українським стрільцем — Віталієм Педченко.


І вже у жовтні 2015 у Львові, за сприянням УАВЗ та клубу Практика, Віталієм Педченко було проведено перший семінар з самооборонної стрільби з рушниці. В програмі заходу учасники дізнались про основні засади динамічної стрільби з дробовика, способи заряджання рушниці, специфіку тюнінгу гладкоствольної зброї та багато іншого. Кожен стрілець спробував виконати запропоновані стрілецькі елементи та окремі вправи практичної стрільби.


Також гостинний Львів відвідали багато інших інструкторів: Сергій та Альона Львович, Микола Микулич, Сергій Стрельцов, Дмитро Некипілий, Владислав ЗбаранськийОлександр Зінченко та інші. Львівські стрільці змогли відкрити для себе різні напрямки стрілецької підготовки: тактика, самооборона, практична стрільба та різні види зброї: рушниця, карабін, пістолет. Багато епізодів життя місцевих стрільців ви можете знайти на You Tube каналі Ореста Юрчука.


Далі львівська спільнота, після чергових візитів представників ССК Практика, вирішила долучитись до стрілецького руху, утворивши Львівське регіональне відділення ССК Практика та представництво Федерації Практичної Стрільби України. Тягар керівництва спільнотою взяв на себе Йосип Прокоп'як.


В 2016 вже відбулось перше змагання з практичної стрільби — дуельна першість Львова, участь в якій взяли не тільки місцеві, але й гості Києва та інших регіонів України. На цей рік Практика-Львів планує провести повноцінний матч з практичної стрільби — Першість Львівської області з практичної стрільби. Змагання відбудуться 2 липня цього року, детальна інформація про матч за посиланням. А ми пропонуємо до вашої уваги випуск №0 нашого багатосерійного проекту "України Вогнепальна Країна", де ми плануємо розповісти про всі стрілецькі спільноти нашої (а можливо і не тільки) країни.

Адреса: вул. Клепарівська, 39а, Львів
Телефон: 067 666 55 13
Сайт http://www.practica.org.ua/