You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Зброя та амуніція

ТОП 5 речей що знадобляться вам в практичній стрільбі


ТОП 5 необхідних речей для стрільця-практика

Шомпол

Ви можете почистити зброю без сучасної хімії, ви можете розібрати зброю підручними інструментами, але знайти в звичайній оселі щось подібне на шомпол вам вдасться навряд.

Тому перше що вам необхідно придбати після самої зброї, набоїв, окулярів та навушників це шомпол. При чому можливо вам доведеться витратити на шомпол трохи більше ніж ви планували. Після кількох зламаних шомполів ми на власному досвіді переконались, що економія в цьому питанні не завжди виправдовує себе.

Якщо мова йде про 12 калібр тоді вам варто придбати відразу два шомполи: розбірний — для поїздок на стрільбище та не розбірний — для чистки зброї в домашніх умовах. Обидва шомполи мають обладнуватись захисним екраном щоб не пошкодити зброю або бути виготовлені з відповідних матеріалів (дерево, м'які метали, тощо). В розбірному шомполі головне звернути увагу на надійність з'єднання його секцій, оскільки саме в цих місцях трапляються проблеми.

У випадку з нарізним карабіном вибір має бути ще ретельнішим. Оскільки шомполи під популярні калібри (.22lr, 223Rem, 7,62х39) мають менший діаметр порівняно з 12 калібром, що впливає на їх міцність. Тому у випадку з нарізною зброєю категорично радимо не економити, а відразу придбати шомпол від перевірного бренду: Dewey, Bore Tech, Tipton та т.п. Також не забувайте що шомпол в нарізній зброї буває єдиним інструментом для екстракції застряглої гільзи.

 

- обов'язково врахуйте що насадки від різних шомполів можуть мати інакший тип різьби.


Мультитул

Тут говорити особливо нічого, мультитул потрібен. Буде це бюджетний Ganzo чи коштовний Latherman не важливо, просто мультитул має знаходитись у вашій збройовій сумці завжди.


Дощовик

Стрільцям практикам доводиться стріляти в різну погоду: і в зимовий холод, і в літню спеку. Розвиток сучасної індустрії спортивного одягу дозволяє підібрати екіпіровку під будь-які кліматичні умови, але від старої доброї зливи вам не допоможе ані Soft Shell, ані Gore Tex. Тому зовсім не зайвим буде мати в своїй сумці дощовик яким можна укрити не тільки себе але й свої речі.


ЗІП

Якби вам того не хотілось, щоби вам не розповідали продавці-консультатнти, скільки б грошей ви не заплатили — зброя має властивість виходити з ладу. Поспілкуйтесь з власниками зброї яку ви збираєтесь придбати, вони залюбки поділяться своїм досвідом та порадять що варто придбати в свою збройову “аптечку”. Наприклад якщо говорити про Benelli M2 то зовсім не зайвим буде мати запасний перехоплювач, магазинну пружину і подавач.


Багатофункціональний інструмент — відомий як дремель.

Рано чи пізно ви зрозумієте що навіть досконала зброя не є індивідуальним інструментом і потребує славнозвісного напілінгу. Але оскільки на дворі 21 сторіччя то вам знадобиться лише дремель з вдало підібраним набором різців та полірувальних насадок.


Отже ось наш ТОП 5 речей що знадобляться будь-якому стрільцю практику: шомпол, мультитул, дощовик, ЗІП, дремель.