You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Зброя та амуніція

Тюнинг зброї - магазини NORDIC, ME, XRAIL, рушниця Benelli M2


Тюнинг зброї - трубчатий магазин рушниці

Першою складовою рушниці яка у 100% випадків модифікується стрільцями-практиками є магазин. На своїх Benelli M2 ми спробували достатньо велику кількість магазинів від різних виробників (Nordic, Military Equipment, XRAIL та інших). У зв'язку із цим нам доводилось вирішувати ряд питань пов'язаних із цим тюнингом зброї.

І першочергова проблема що постає перед власником рушниці, який вирішив придбати магазин збільшеної місткості, це який розмір магазину буде оптимальним. Свого часу стрільцями це вирішувалось дуже по різному. Дехто підходив до цього питання чисто з естетичного боку, тобто магазин встановлювався “під зріз” ствола, дехто встановлював магазин максимально можливої місткості, а дехто встановлював такий магазин який йому вдавалось дістати під його модель рушниці.

Проте зараз, жодних проблем з асортиментом магазинів до найрізноманітніших рушниць немає. Вам необхідно лише визначитись з виробником та місткістю.

На сьогоднішній день найбільш популярним виробником магазинів для українських стрільців є компанія Military Equipment (м. Харків). В асортименті цього виробника є будь-які види трубчастих магазинів для найбільш популярних моделей гладкоствольних рушниць. 

Другою за популярністю є фірма Nordic Components (США) яка випускає не тільки магазини різної місткості, але є виробником одних з найкращих пружин до трубчастих магазинів. Особисто ми завжди маємо певний запас цих пружин і використовуємо їх як з магазинами NC так і з магазинами інших виробників.

Але незалежно від обраного вами бренду, перше питання по трубчастому магазину це його розмір, саме це і стало темою 5 випуску нашого відео-блогу.

Наступне питання, яке виникає відразу після придбання магазину, це якою має бути пружина магазину. Оскільки саме ця деталь відповідає за нормальну та стабільну роботу вашої рушниці. Таким чином 6 випуск ми присвятили саме цьому питанню.

І останній сьогоднішній випуск присвячено абсолютно новому для України типу трубчастого магазину для гладкоствольної рушниці Benelli M2 від компанії XRAIL.