You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Зброя та амуніція

Тюнинг зброї - MATCH SAVER Z боєприпаси на рушниці


Тюнинг зброї - MATCH SAVER Z

Всі правила розміщення боєприпасів під час змагань з практичної стрільби регламентується 5 розділом Правил Міжнародної конфедерації практичної стрільби (Далі — Правила).

Відповідно до п.п. 5.2.3 Правил під час виконання вправи, якщо інше не зазначено в брифінгу, пояс з набоями (в стріперах, петлях, кліпсах, сумках або мішках) і / або змінювані магазини і / або пристрої для прискореного заряджання слід носити на талії. Використання нагрудних платформ, бандольер або аналогів заборонено. Додаткові носії набоїв, встановлені на передпліччях - дозволяються, за умови, що набої закріплюються індивідуально в петлях або кліпсах.

Відповідно до п.п. 5.2.4 Правил, набої і пристрої для прискореного заряджання повинні перебувати на стрільці або зброї в спеціально розроблених безпечних підсумках, кишенях або інших відповідних пристроях, якщо інше не зазначено в письмовому брифінгу до вправи. Дозволяються петлі, кліпси або інші пристрої кріплення, встановлені на зброю або на рушничному ремені, за умови індивідуального закріплення набоїв або пристроїв прискореного заряджання.

Отже сьогоднішня тема це розміщення набоїв на рушниці.

І якщо питання стрілецьких поясів більш-менш висвітлене як в нашому блозі так і в інтернеті взагалі, то питання розміщення боєприпасів на зброї лишається дещо осторонь шанувальників практичної стрільби в Україні. Відразу уточнюємо, що мова йде не про тактичні Shotgun's side saddle, а саме про кріплення “заточені” під практичну стрільбу.

Найбільш популярним та доцільною формою закріплення набоїв на рушниці є пластикові кліпси різних видів. За своїм функційним призначенням такі кліпси можна розподілити на два види: кліпси для заряджання зброї через вікно заряджання (тобто безпосередньо в трубчастий магазин) та кліпси для заряджання зброї через вікно екстракції гільз (тобто заряджання в патронник). Хоча в принципі кожну кліпсу можна зробити дещо універсальною та використовувати для обох випадків.

Таким чином сьогоднішні відео саме про розміщення набоїв на рушниці за допомогою стандартної пластикової кліпси та кліпси від компанії MATCH SAVER Z.


update  31.07.2016

Наші рушниці, окрім кліпс MATCH SAVER Z, отримали ще один дивайс для швидкісного заряджання першого набою: MPL - magnetic port loader від компанії King Competition . До речі, ми вже випробували цей збройовий тюнинг на змаганнях і єдине зауваження яке в нас виникло це недостатня надійсність кріплення MPL за допомогою штатного Velcro. В усьому ж іншому дивайс цілком відповідає всім нашим вимогам.