You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Зброя та амуніція

Тюнінг зброї – довжина прикладу рушниці


Тюнінг зброї. Яка має бути довжина прикладу рушниці

Коли людина тільки купує свою першу рушницю вона як правило керуються порадами продавців або більш досвідчених власників зброї. Проте з часом стрілець починає замислюватись над тюнінгом зброї під свої антропометричні дані та умови в яких вона планує використовувати зброю. І для вирішення цієї задачі сьогодні випущено більш ніж достатньо тюнінгованих та кастомних запчастин до різних рушниць.

І коли мова йде про прицільні прилади, різноманітні кнопки/ричаги управління та т.п. то в принципі в інтернеті вистачає і інформації, і наглядних прикладів вдалого тюнінгу. Проте, на нашу думку, існує одне питання яке є не достатньо висвітленим, а наявна інформація не однозначна.

Мова йде про тюнінг прикладу, а якщо точніше то про визначення довжини класичного прикладу рушниці для практичної стрільби. Оскільки інформації по прикладам з пістолетним типом утримання в мережі більш ніж достатньо.

Найбільш розповсюдженим способом визначення необхідної довжини прикладу рушниці є вставлення прикладу в ліктьовий суглоб та вимірювання довжини передпліччям стрільця. Проте, цей спосіб не враховує особливості практичної стрільби, специфіку різних типів рушниць та сучасні стрілецькі техніки.

В свою чергу правильний тюнінг зброї, в нашому випадку прикладу рушниці, може значно покращити ваші результати в стрільбі, зробити маніпуляції зі зброєю більш швидкими та зручними. А не вірно підібраний приклад навпаки буде постійно вносити неприємні корективи у вашу стійку, темп стрільби та зручність маніпуляцій.

Отже яким має бути довжина прикладу рушниці дивіться в черговому випуску нашого відео-блогу.

Крім того, невелике бонусне відео для всіх власників рушниці Benelli M2.