You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Українські Рушниці Хронологія


Практична стрільба є видом спорту що дозволяє визначити майстерність володіння зброєю з урахуванням таких величин як: влучність, потужність, швидкість. Продемонструвати свою майстерність стрільці можуть на змаганнях (матчах) організованих за правилами Міжнародної Конфедерації Практичної Стрільби.

І, оскільки, організувати матч який допоможе перевірити абсолютно всі елементи стрілецької майстерності об'єктивно не можливо, кожен з організаторів змагань намагається створити такі стрілецькі завдання (вправи), які, на його думку, найбільш повно охоплюють різні аспекти практичного застосування індивідуальної зброї і можуть об'єктивно визначити найкращих за критеріями влучності, потужності, швидкості.

Українські Рушниці це наша спроба створити матч з цікавими та різноманітними завданнями для демонстрації учасниками стрілецької майстерності. Українські Рушниці — наш погляд на практичну стрільбу.

Ігор Загурний та Павло Портянко Z&P Group


Українські Рушниці 2013

Перші Українські Рушниці відбулись 16 березня 2013 року. Матч проводився в м. Дніпро на Стрілецькому комплексі Беркут (нині — The Ferma). Змагання складались з 5 вправ (4 шротових, 1 кульова). Участь в Українських Рушницях 2013 взяли 32 учасники. Матч пройшов в теплій дружній атмосфері і початок Рушницям було покладено.

Брифінг Укруш 2013

Результати Укруш 2013

Тема на форумі

Відео з побудови матчу

 

Відео з матчу


Українські Рушниці 2014

В 2014 планувалось провести Українські Рушниці в форматі ЛІГИ, тобто декількох матчів об'єднаних одним фінальним заліком. Проте через непередбачувані обставини етап Літо не відбувся, замість нього був шашлик від Сергія Стрельцова. Етап Весна відбувся 19 квітня в Дніпрі. Через початок військової агресії з боку РФ багато стрільців не змогли взяти участь в цьому матчі. Етап Осінь проходив 18 жовтня у Києві. Всі кошти отримані від проведення Українські Рушниці 2014 Осінь були спрямовані на допомогу військовослужбовцям в зоні АТО.

Брифінг Укруш 2014 Весна 

Результати Укруш 2014 Весна 

Тема на форумі 

 

Брифінг Укруш 2014 Осінь 

Результати Укруш 2014 Осінь 

Фото Укруш 2014 Осінь 

Тема на форумі

Віде вправ (передматч)

Відеоанонс


Українські Рушниці 2015

В 2015 році Українські Рушниці останній раз складались з трьох матчів: Весна-Літо-Осінь. Всі три матчі пройшли в Дніпрі. В подальшому ми відмовились від такого формату і повернулись до початкової ідеї єдиного щорічного змагання.

Брифінг Укруш 2015 Весна

Результат Укруш 2015 Весна

 

Брифінг Укруш 2015 Літо

Результат Укруш 2015 Літо

 

Брифінг Укруш 2015 Осінь

Результат Укруш 2015 Осінь


Українські Рушниці 2016

Перший дводенний матч на 12 вправ. Також, вперше в історії Рушниць була відкрита категорія Леді, а для відкриття категорії Сеньйори в класі Модифікований не вистачило лише одного учасника. Велику допомогу в організації матчу здійснила компанія Сафарі-Україна.

Брифінг Укруш 2016

Результат Укруш 2016 загальний

Результат Укруш 2016 командний залік

Результат Укруш 2016 по категоріях

Форум


Українські Рушниці 2017

Присвячено 330-річчю з дня обрання Івана Мазепи Гетьманом

Наш перший, скромний ювілей — 5 років. Матч відбувся в Києві 15 липня 2017 року. За ініціативою Міжнародної громадської організації Родина Мазеп цей матч був присвячений 330-річчю з дня обрання Івана Мазепи Гетьманом. Приємним моментом стало те, що кількість компаній які виявили бажання допомогти сформувати призовий фонд значно зросла порівняно з попередніми роками. Так партнерами проведення стали: Hot Range, Black Mark, Nitecore Ukraine, ATA Gear, Recoil, Wake SpotМГО Родина Мазеп та ССК Практика.

Брифінг Укруш 2017

Результати Укруш 2017

Тема на форумі 


Українські Рушниці 

UKRAЇNS'KI RUŠNYCI