You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Практична стрільба

Українські Сенйори на Чемпіонаті Світу у Франції 2018


Цьогорічний Чемпіонат Світу з праткичної стрільби з рушниці проходив у Франції. Два попередніх світові чемпіонати проводились в Італії (2015) та Угорщіні (2012). Головне що хочеться сказати з приводу цих чемпіонатів це те, що практична стрільба з рушниці з року в рік набирає обертів. Кожен новий Чемпіонат Світу суттєво відрізняється від попереднього за рівнем підготовленості учасників, еволюційним розвитком спортивного обладнання та зброї. І приємним є те, що від чемпіонату до чемпіонату зростає рівень українських стрільців.

Цьогоріч команда українських сенйорів (Ігор Загурний, Юрій Нагірняк, Ігор Литвиненко, Андрій Мацех) підкорила 1 місце в командному заліку класу стандарт. Крім того Андрій Мацех став першим в дуельних перегонах, а Ігор Загурний здобув срібло в індивідуальному заліку Чемпіонату Світу 2018. Всі вправи чемпіонату у виконанні Ігоря Загурного та нагородження переможців дивіться у відео.


Але не тільки сенйори, а й українські леді можуть складати гідну конкуренцію на світовому рівні. Так Іра Загурна увійшла в десятку кращих стрільчінь світу. Відео з вправами Іри за посиланням.