You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Зброя та амуніція

Яку купити зброю


Якщо ви вирішили купити зброю не тільки заради самого факту придбання, а й збираєтесь час від часу стріляти з неї, а тим більше якщо ви плануєте займатись практичною стрільбою, тоді дуже важливо врахувати вартість набоїв. Придбання самої зброї це лише перший крок, а основні ваші витрати будуть пов'язані саме з придбанням боєприпасів. Тому розглядати питання: “яку купити зброю ? без врахування вартості набоїв є серйозною помилкою.

... купуючи зброю враховуйте в першу чергу вартість набоїв, а не самої зброї.

Отже для всіх тих хто збирається купити зброю, але ще не визначився остаточно, ми підготували порівняльну таблицю найпопулярніших калібрів цивільної зброї в Україні. Давайте розглянемо набої наступних калібрів: 12, .22LR та .223Rem.

 

 Калібр

12

.22LR

.223Rem

 

Вартість найдешевшого набою

 

8,44 грн

 

4,06 грн

 

17,70 грн

 

Вартість набоїв преміум класу

 

35-60 грн

 

10-30 грн

 

35-60 грн

 

Орієнтовна вартість набоїв на місяць тренувань

 

2500 грн

 

1200 грн

 

5300 грн

 
Ціни зазначені станом на 12.09.2016 відповідно до інформації розміщеної в мережі. Дисконтні програми магазинів НЕ враховувались.

 

 

Після такого порівняльного аналізу стає зрозумілим, що з точки зору витрат на набої найбюджетнішим вибором є карабіни в калібрі .22LR. Якщо вам здається що зброя в цьому калібрі ("мєлкашка") є не зовсім серйозним варіантом то радимо не поспішати робити скептичні висновки. Адже збройова індустрія не стоїть на місці і будь-який збройовий магазин зможе запропонувати вам достатньо цікаві зразки карабінів в калібрі .22LR, а після невеличкого тюнингу ви навіть зможете випробувати свої сили на змаганнях по праткичній стрільбі за правилами Mini Rifle IPSC.


Друге місце за вартістю набоїв посідає гладкоствольна рушниця. Привабливість дробовика, окрім помірної вартості на шротові набої, полягає в тому що з перелічених трьох калібрів саме рушниця найбільше підходить для завдань самооборони. Тому якщо ви збираєтесь не лише відвідувати стрілецькі майданчики, а й мати ефективний інструмент для захисту вашої оселі, тоді гладкоствольна рушниця це те що вам потрібно.


І нарешті найдорожчий калібр з наведених варіантів є .223Rem. Купуючи такий карабін ви маєте врахувати не лише вартість набоїв, а заздалегідь спланувати місця ваших тренувань, оскільки не у всіх тирах та стрільбищах є можливість стріляти цими набоями. Проте якщо у вас є місце для тренувань, а прайс вас не лякає тоді вперед.


Резюмуючи викладене ще раз звертаємо вашу увагу, що придбання зброї є лише першим кроком, а тому перед тим як купити зброю зауважте як на вартість набоїв так і на місця де ви плануєте напрацьовувати свою стрілецьку майстерність.