You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
| категорія: Інше

Зимова Cпека - анонімний відгук учасника матчу


Перший матч сезону одна з найочікуваніших мною подій і на те є свої причини. Коли ти не стріляєш з рушниці декілька місяців то в голову починають приходити дивні думки, як то: “а чи не закинути стрільбу куди подалі”, або: “а може варто стріляти трохи менше і присвятити час рідним”, ну і класичне: “як воно мене все дістало”. І лише коли ти приїжджаєш на стрільбище все стає на свої місця і дурні думки залишають тебе.

Учасники матчу Зимова Спека 2017


В цьому році перший матч сезону провів новий колектив організаторів зі стрільцького клубу Практика. Зимова Спека була їхнім першим досвідом самостійного проведення змагання з практичної стрільби. В цілому матч вийшов динамічний, добре організований, з чітким додержанням таймінгу. І навіть природа допомогла організаторам підморозивши зранку ґрунт стрільбища, чим повністю вирішила питання з багнюкою під ногами учасників.

Колектив організаторів (з ліва на право): Дмитро Лякін, Олексій Красов, Антон Коваленко, Олександр Назаров, Руслан Хилько, Ігор Литвиненко (директор матчу) та Олег Пахомов


Всі вправи матчу були достатньо цікавими та дозволяли стрільцям застосовувати різні Гейм Плани. Проте, організатори не переобтяжували стрілецькі завдання надскладними елементами, щоб вихід з зимової сплячки проходив без зайвого стресу. Найчастіший відгук від стрільців який я чув: “необхідно починати тренуватись”. Коротше все було як треба і Зимова Спека виконала свою місію.

 

Вправа №1 матчу Зимова Спека 2017


Результати матчу були закономірні, всі хто не ховав рушницю у сейф на декілька місяців показали гарні результати. А всі хто добре відпочив, зрозуміли, що прийшов час відновити тренування. І перші, і другі отримали те що хотіли: або гарний результат, або гарний стимул. Програли лише ті хто проспав Зимову Спеку і тепер ковтає слину переглядаючи фото/відео з матчу. Тому скоріше повертайтесь у гру - буде весело !

Головний суддя матчу - Вадим Коваль


На останок, від імені Z&P Group хочемо подякувати організаторам, суддям та учасникам матчу за чудову компанію і гарний настрій. Було класно, до зустрічі !

Олег Пахомов, Ігор Литвиненко, Ігор Загурний, Павло Портянко та Вадим Коваль